Policy

Подаючи заявку на навчання до ВУ КНУ студент погоджується прийняти наступні умови, які є частиною Загальних умов (GTC) (які деколи можуть називатися Політика, “AGB”, “Allgemeine Geschäftsbedingungen” чи “Standard of Excellence”, будь-яка із цих назв тлумачиться як «Умови» та застосовується наступна інформація). Наступна політика є частиною повної політики. Якщо вам потрібна повна політика, просимо без вагань звертатися до нас.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

1. Відкритий університет КНУ призначений ЛИШЕ для негромадян України, а також для студентів, які не проживають в Україні. Будь-якому студенту, який проживає або має громадянство України чи планує проживати або проживав в Україні чи подавав заявку на отримання громадянства України  чи в аналогічних випадках не дозволяється подавати заявку на програми  ВУ КНУ. Просимо подавати заявки на програми кампусу через КНУ. ВУ КНУ призначений виключно для міжнародних студентів, як проживають за межами України. Якщо студент приховає таку інформацію під час подачі заявки або під час свого навчання, його/її буде негайно виключено з ВУ КНУ буз жодного відшкодування або будь-яких подальших підтверджень чи роз’яснень.  Подаючи заявку до ВУ КНУ студент підтверджує, що він/вона виконав/ла цю вимогу.  

2. Багато країн мають свої акредитаційні органи та підходи до визнання ступеня в різних країнах відрізняється. Якщо ви проживаєте за межами України, просимо переглянути вимоги своєї країни проживання для підтвердження визнання вашої програми КНУ. Усі наші ступені/дипломи - це неліцензовані програми та вони не готують особу  як ліцензованого професіонала в жодній галузі без додаткової освіти.

3. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка пропонує он-лайн освіту на базі онлайн освітньої платформи ВУ КНУ, із освітніми експертами онлайн виключно для ВУ КНУ. ВУ КНУ подає та керує програмами. Усі ступені/дипломи видаються із логотипом та інформацією Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 

4. Реєстраційні збори не відшкодовуються. Після початку навчання плата за навчання не відшкодовується та повинна бути сплачена повна плата за навчання (включаючи всі інші витрати), навіть якщо студент бажає припинити/залишити навчання. Ви можете оплатити збори чеком, готівкою, банківським переказом та/або іншим методом оплати. Якщо у вас виникли фінансові труднощі, які не дають вам можливості належним чином сплатити збори, ви можете звернутися до одного із адміністративних співробітників Закладу або до працівника з питань благополуччя студентів. Плата за навчання може змінюватися без попередження та, за необхідності, може збільшуватися для поточних та майбутніх студентів без попередження.

ВУ КНУ зацікавлений в мінімізації всіх видів суперечок та опрацьовує такі суперечки через встановлену систему отримання та вирішення скарг. Відповідні системи отримання та вирішення скарг забезпечують доступ до вивчення думки тих, хто використовував такі послуги закладу.  Це дає ВУ КНУ можливість розв’язати суперечки та таким чином покращити імідж закладу, вживаючи виправних заходів для виправлення недоліків. Для відкриття справи за деякі скарги необхідно сплатити 900 євро, якщо потрібно залучити нашого юриста, а пізніше 300-700 євро сплачується за кожну годину, яку потребуватиме наш юрист (ставки встановлені нашим юристом).

Всі програми мають додатково 8,8% AQT податок (не плутати з ПДВ).

Загальна плата за навчання, зазначена на веб-сайті, покриває лише дистанційні програми для самостійного вивчення.

Студенти, які бажають навчатися віртуально, повинні сплатити додаткові збори. Для таких студентів ВУ КНУ постарається записати усі заняття та завантажити їх в нашу бібліотеку. Однак, якщо з будь-якої причини деякі заняття не будуть записані, студент відповідальний за прочитання своєї лекції із  роздаткового матеріалу та звернення до викладача у випадку будь-яких запитань.

Політика рівноправності

КНУ вітає студентів з усіх країн. У нас відсутня дискримінація за ознакою раси, кольору шкіри, релігії, національного чи етнічного походження, статі, віку, непрацездатності в доступі, чи участі або залученні  в свої програмах та заходах. КНУ шукає студентів з хорошою репутацією, які продемонстрували академічні досягнення та потенціал для подальшого зростання. Зарахування відбувається за конкурсом, лише на підставі академічної відомості.  

Програми КНУ не обмежуються молодими випускниками шкіл. Оскільки важливість освіти була визнаною, все більше і більше людей із працевлаштованого населення повертається до навчання. Коледж та Університет пропонують багато різних курсів, які націлені на професіоналів чи осіб, які бажають продовжити своє навчання та для можливості кар’єрного росту.  

Однакові академічні вимоги застосовуються до студентів на цих програмах, якщо не зазначено інше.

ВУ КНУ зацікавлений в підтримці відмінності в успішності та якості освіти. Цього можна досягнути лише завдяки дисциплінованому персоналу та студентам Закладу. Беручи це до уваги ВУ КНУ встановлює правила для студентів, яких потрібно дотримуватися усім студентам під час їхнього навчання на наших курсах.

Правило 1: Студенти повинні відвідувати/переглядати принаймні 80% лекцій в навчальному році.

Правило 2: Студенти повинні здавати  зазначені Курсові роботи або Завдання чи відвідувати письмові іспити без застосування будь-яких нечесних засобів.

Правило 3: Студенти завжди повинні мати гарний вигляд,  і чемне поводитися із іншими студентами та усіма членами персоналу ВУ КНУ.

Правило 4: За жодних обставин студенти не повинні залякувати. 

Правило 5: Обов’язком студента є надання точних даних щодо особистих та попередніх академічних питань.

Правило 6: Студенти не повинні бути залученими до будь-яких дій, діяльності чи роботи, та не повинні укладати контракти, які б порушували закони країни юрисдикції.

Правило 7: Студенти не повинні бути залученими до жодної форми хабарництва або спроб дати хабара.  

Правило 8: Студент не повинен без дозволу видаляти будь-які матеріали чи навмисно спричиняти збитки та шкоду в будь-якій формі чи манері будь-чому із бібліотеки Закладу або ІТ бібліотеки чи будь-якому іншому обладнанню.

Правило 9: Студенти не повинні нав’язувати будь-які думки чи кампанії для збільшення расової ненависті або  збільшення почуття дискримінації за фактором раси, релігії чи кольору шкіри.

Правило 10: Студенти повинні дотримуватися правил та процедур з охорони здоров’я та безпеки під час знаходження в кампусі КНУ.

Правило 11: Студенти не повинні використовувати жодне майно ВУ КНУ або офісне обладнання ВУ КНУ без попереднього дозволу.

Правило 12: Студенти не повинні поводитися таким чином, щоб це погано впливало на курс чи академічну цілісність.

Правило 13: Студенти НЕ повинні діяти незаконно або не в інтересах Закладу.

Правило 14: Студенти повинні уникати плагіату, а будь-який доказ у цьому призведе до виключення з курсу.

Правило 145: Якщо студент бере академічну відпустку, відкладає початок навчання та не складає іспит, він повинен оплатити останню оновлену плату за навчання. У випадку, якщо студент відмовляється оплатити різницю, буде вважатися, що студент не виконав свого фінансового зобов’язання та ВУ КНУ зберігає право анулювати його/її місце на курсі без жодного відшкодування.

Будь-яке навмисне та серйозне порушення будь-яких правил буде вважатися грубим порушенням зі сторони студента.

Політика (GTC) є чинною для всіх студентів, якщо вона не суперечить місцю юрисдикції країни, право якої зазначено в кінці політики.

Відшкодування

ВАЖЛИВО (для всіх студентів): Реєстраційні збори не відшкодовуються. Після початку навчання плата за навчання не відшкодовується та повинна бути сплачена повна плата за навчання (включаючи AQT податок та всі інші витрати), навіть якщо студент бажає припинити/залишити навчання.

1. Заклад припускає, що всі абітурієнти добре обдумали перед початком курсу та тому подають заявку.

2. Однак заклад розуміє, що існує багато причин для бажання залишити курс, як перед початком, так і після початку курсу. Тому політика Закладу щодо відшкодування зборів у випадку відмови є такою: У випадку анулювання, з будь-якої причини, застосовуються такі умови:

i) Анулювання повинно відбутися в письмовій формі та вважатиметься дійсним з моменту отримання Приймальною комісією.

ii) Для детальнішої інформації просимо дивитися нашу політику.

3. Якщо заява про анулювання була отримана після початку курсу, з будь-якої причини, відшкодування відсутнє.

4. Якщо буде доведено, що абітурієнт подав підроблений документ або документи (наприклад, свідоцтва, додатки до дипломів, тощо) з метою отримання від Закладу Листа з пропозицією про зарахування, такому абітурієнту Заклад не відшкодує його зборів. 

5. Хоча Заклад намагатиметься завжди оперативно відповідати на запити про відшкодування, за звичайних умов здійснення відшкодування займає 120 робочих днів. Процес розпочнеться з моменту подання до Закладу заяви на відшкодування разом із іншими необхідними документами.

6. З метою подання заяви на отримання відшкодування плати за навчання, студент або спонсор повинні виконати такі умови:

- Повідомити в письмовій формі голову адміністрації про залишення курсу перед початком курсу (просимо дивитися політику). 

- Заповнити та повернути Заяву на відшкодування разом із студентським квитком та іншим майном Закладу, включаючи оригінали документів, виданих Закладом.

- міжнародні студенти або їхні спонсори повинні повернути всі оригінали документів, виданих Закладом (лист про зарахування / прийняття, квитанції, тощо), які були видані Закладом, та підтвердження відмови в отриманні студентської візи (лист, виданий Посольством / Вищою комісією чи імміграційними органами, який підтверджує відмову у видачі візи / в’їзді) та фотокопії відповідних сторінок паспорта. 

За таких обставин студенту не на надається жодного відшкодування:

a. Анулювання у зв’язку із особистими обставинами, включаючи сімейну втрату.

b. у випадку будь-яких незаконних дій студента.

c. Якщо перерва у навчанні виникла через засудження студента, судові провадження або судові справи за його участю.

Перегляд Політики: Заклад може в будь-який час на свій розсуд переглянути та внести зміни до Політики та Правил щодо обробки депозитів, оплат зборів та відшкодування  без попередження або консультування із будь-ким, кого це стосується або на кого впливає ця політика. 

Для детальнішої інформації про Політику та Правила щодо обробки депозитів, оплат зборів та відшкодування просимо звертатися до нас або перевіряти наш веб-сайт.

Додаток F

Умови

Вступ

1. ВУ КНУ здійснює свою діяльність в двох місцях.

2. ВУ КНУ є дочірнім підприємством КНУ.

3. КНУ пропонує ряд навчальних програм онлайн, від дипломів до ступенів доктора, включаючи навчальну програму магістрів та бакалаврів. 

4. Ці загальні умови (GTC) є частиною особистого контракту між КНУ та його студентами.

Укладення контракту

1. Реєстраційна форма, надіслана безпосередньо із веб-сторінки або електронною поштою, є зобов’язувальною пропозицією студента.

2. Після прийняття зборів за розгляд заяви та реєстраційних зборів (§ III.B) КНУ надішле студенту Листа про зарахування.

3. Контракт із студентом набирає чинності:

§ з моменту прийняття Листа про зарахування, якщо місцем проживання студента є Швейцарія, Ліхтенштейн, Норвегія або країни-члени Європейського Союзу чи ЄЕЗ.

§ після отримання ВУ КНУ першого внеску плати за навчання в розмірі 10% , якщо студент не проживає у вищезазначених країнах.

Плата за навчання

Загальні положення

1. Всі платежі та інші збори опубліковані на веб-сайті КНУ.

2. Якщо з будь-якої причини плата за навчання, опублікована в друкованій брошурі КНУ, відрізняється від плати за навчання, опублікованої на веб-сайті КНУ, в такому випадку плата за навчання, опублікована на веб-сайті КНУ, матиме перевагу.

3. Усі ціни зазначені в євро.

5. На доповнення до цих правил, щодо обробки депозитів, оплат зборів та відшкодування, КНУ посилається на Додаток Е Керівництва студента в останній редакції.

Збори за розгляд заяви та реєстраційні збори

1. КНУ нараховує збори за розгляд заяви та реєстраційні збори, які підлягають оплаті на банківський рахунок протягом 15 днів після подання реєстраційної форми відповідно до § III.A.1.

2. Якщо студент бажає розпочати своє навчання протягом цих 15 днів  (§ III.B.1),  оплата зборів за розгляд заяви та реєстраційних зборів відбувається за вказівками КНУ.

3. Збори за розгляд заяви та реєстраційні збори не відшкодовуються.

Плата за навчання

1. Плата за навчання повинна бути внесена не пізніше ніж за 15 днів до нашого набору.

2. Плата за навчання включає вартість навчального матеріалу в електронному форматі, але не вартість доставки навчального матеріалу чи іншого друкованого матеріалу поштою або будь-яким іншим шляхом.

3. У разі ранньої оплати застосовується знижка в розмірі 5%, якщо плата за навчання була отримана за 30 днів до початку курсу (лише для деяких студентів).

4. У випадку анулювання навчальної програми ВУ КНУ, ВУ КНУ може перевести студента до партнера інституту. Жодна плата за навчання студенту не повертається.

5. Якщо, незважаючи на відповідне сповіщення, студент не виконає свої фінансові зобов’язання, КНУ зберігає право анулювати його/її місце на програмі.

6. Плата за навчання не повертається, якщо студент залишає навчання до завершення програми.

7. Якщо протягом 15 днів студент не оплатить залишок, КНУ зберігає право анулювати його/її місце на програмі. 

Стипендії 

1. КНУ надає студентам обмежену кількість стипендій на умовах, зазначених на веб-сайті.

2. Стипендії можуть надаватися лише студентам, які принаймні оплатили збори за розгляд заяви та реєстраційні збори відповідно до § III.B.1.

Захист даних

1. КНУ суворо дотримуватиметься законів щодо захисту даних та погоджується не розкривати особисті дані чи інформацію, до яких він мав доступ під час виконання Контракту, захищати такі дані та інформацію, та використовувати її лише в рамках, необхідних для виконання Контракту.

2. КНУ не розкриватиме чи не надаватиме доступу до таких даних третім сторонам, якщо це не буде необхідно для виконання Контракту.

3. КНУ вживатиме всіх технічних, організаційних та контрактних заходів для захисту даних з метою уникнення розкриття інформації у будь-якій формі.

4. Студент погоджується, що:

§ КНУ зберігатиме особисті дані студента протягом 10 років після закінчення Контракту;

§ КНУ може обміняти особисті дані студента з метою оплати (платежі кредитними картками, тощо.);

§ КНУ може передати дані державним органам у випадку офіційного запиту.

Розірвання та відмова від контракту

Розірвання контракту

1. Контракт буде розірвано без письмового сповіщення після закінчення домовленого терміну контракту. Сторони можуть домовитися про продовження Контракту.

2. Контракт може бути розірвано шляхом надсилання письмового сповіщення за 30 днів до початку наступного семестру. Дати семестрів опубліковані на веб-сайті. 

3. КНУ може розірвати Контракт, якщо студент не дотримується своїх дисциплінарних обов’язків, зазначених в § VII найновішого Керівництва студента відповідно до процесуальних норм, зазначених у Додатках В та С найновішого Керівництва студента.    

Відмова  

1. У випадку відмови за 30 днів до дати початку курсу, зазначеної на веб-сайті, КНУ відшкодує дві третіх від плати за навчання. 

2. У випадку відмови менш ніж за 30 днів до дати початку курсу, зазначеної на веб-сайті, КНУ відшкодує одну третю від плати за навчання

3. У випадку відмови після початку курсу кошти не відшкодовуються.

Виконання курсів

1. Навчальні програми КНУ проводяться лише за умови достатньої кількості студентів.

2. КНУ зберігає право анулювати будь-яку навчальну програму у випадку недостатньої кількості студентів або у випадку обставин, які не залежать від них.

3. На прохання студента та в особливих випадках КНУ може відкласти дату початку навчальної програми на наступний семестр. Це рішення приймає  Відділ якості КНУ.

Дисциплінарні заходи

1. Студенти повинні дотримуватися Кодексу поведінки та Кодексу поведінки на іспиті ВУ КНУ, як зазначено в Додатках 2 та 3, а також законів країни юрисдикції.

2. КНУ зберігає право виключити студента з дисциплінарних причин. Стосовно дисциплінарних процедур застосовується додаток В та С найновішого Керівництва студента.

Інші умови

1. В доповнення до загальних умов КНУ, найновіше Керівництво студента та його Додатки є частиною нормативних положень КНУ.

2. КНУ має право за необхідності в будь-яких час змінити Контракт (включаючи дати початку та плату за навчання).

3. Усі документи КНУ, включаючи всі додатки та керівництво, можуть змінюватися без попередження.

4. Студенти та Випускники приймають та будуть приймати Гарантію якості (включаючи акредитації, атестації, сертифікації, членство, тощо), які ВУ КНУ пропонує з моменту подачі їх заяви до моменту їх випуску. У випадку, якщо ВУ КНУ втрачає свої повноваження від КНУ, всі студенти будуть переведені до партнера інституту без відшкодування будь-якої плати за навчання та може застосовуватися додаткова плата за навчання.

5. Студенти та Випускники не мають права заперечувати або просити будь-якої іншої Гарантії якості. У випадку втрати КНУ акредитації, сертифікації, членства, партнера, тощо, студент не має права просити їх назад, або просити відшкодування чи будь-чого іншого.

Юрисдикція та право, яке застосовується

1. Цей контракт, включаючи всі додатки, програми та керівництва, керується  матеріальним правом, за виключенням колізійного права.

2. У випадку будь-яких спірних питань між КНУ та студентом або агентом, місцем юрисдикції буде Швейцарія відповідно до український права

ПРИМІТКА: Політика може змінюватися у будь-який час без попереднього повідомлення.

Політика КНУ була переглянута та затверджена.